ZÁŽITKOVÁ OLEJOMALBA
- MALUJEME SPOLU!

SES FUN ART

dodejte si společně energii

Potěšte sebe a své zaměstnance společnou výtvarnou akcí, která je ideální formou aktivní relaxace. Tvořivá činnost barvami na velkém formátu má ověřený ozdravný efekt a regeneruje unavenou mysl. Barvy a jejich kombinace a radost z vlastního vyjádření pozitivně ovlivní psychiku každého účastníka. Vlastní obraz je navíc skvělým dárkem sobě nebo blízkým autora. Ateliér připravíme kdekoli, koupí akce navíc přispějete na arteterapeutické kurzy pro děti z dětských domovů.

Formát programu: 1, 5 dne (př. pá 15- 21, SO 10 - 17)


Místo konání: ateliér zajištěný SES v Praze


Cena za osobu: 2290,- Kč /min. 10 účastníků /max. 15 osob
FUN ART TEAM - BUILDING

Pro Vaši organizaci připravíme buď samotné malování, nebo můžete mít z jedné akce ještě víc, když spojíte FUN ART s dalším vzděláváním. Malbou obrazu můžeme také obohatit Váš teambuilding, ať už jej zajišťuje kdokoli. Spojte FUN ART s nabídkou našich vzdělávacích kurzů, kromě obrazu tak získáte nové dovednosti formou metod aktivního učení, témata naleznete zde.

Formát programu: 2, 5 dne (př. st 17- 21, čt 9 - 20, pá 9-12), v kurzu 2 vzdělávací témata+ malba


Místo konání: ateliér zajištěný SES v Praze


Cena za osobu: 2 990,- /min. 10 účastníků /max.15 osob
FUN ART OPEN

jste sami a chcete si namalovat obraz? Přijďte mezi nás.

Malovací den, lépe však víkend (min.1,5 dne) připravíme pro libovolnou skupinu 5 -15 účastníků tam, kde si budete přát. Cena za plátno, barvy a vedení při účasti na FUN ART OPEN (pátek 18-21, sobota 10-18, neděle 10-12) je 2490,- Kč při účasti od 8 osob. Místo konání- Praha,v ceně není ubytování ani stravování.
Napište si o termín na náš kontakt. Pokud vytvoříte skupinu 8 lidí, uděláme kurz pro Vás a Vaše přátele.

Formát programu: pátek 18-21, sobota 10-18, neděle 10-12


Místo konání: ateliér zajištěný SES v Praze


Cena: 2490,- Kč při účasti od 8 osob
FUN ART THERAPY

Olejomalba má léčivý účinek. Začněte obrazem a spolu s odborným lektorem hledejte a nalézejte nejne při malbě, ale více radosti, smyslu, příjemných pocitů. Nabízíme individuální kombinaci hodin malování a poradenských sezení, strukturu a počet hodin lze upravit.
FUN ART THERAPY nabízí 3 společné bloky (3 x 4 hod) a úvodní sezení (50min). Setkání v ateliéru vždy 1 x za 14 dní (3 hod.malby+ hodina terapeutického sezení), úvodní hodina týden předem. Cena celkem 6 800 Kč i sčástečnými platbami a možností dokoupení dalšího plátna.

Formát programu: 4 setkání: 1 úvodní hodina, následně 3 setkání, vždy 1x za 14 dní 3 hod. malby + hodina terapeutického sezení)


Místo konání: ateliér zajištěný SES v Praze


Cena: cena 7800,- Kč
FUN ART DD

pomozte malovat dětem z dětských domovů

Každoročně pořádáme FUN ART pro teenagery z dětských domovů, kterým arteterapeutické vedení avolná tvorba na velký formát velmi svědčí. Díky spolupráci s Nadací Terezy Maxové proběhly také aukce děl a výtěžek prodeje umožnil další pokračování.
Jak podpořit FUN ART DD? Věnujte částku 40 000,- Kč a zajistíte teenagerům víkend v Praze, kde si vytvoří svůj vlastní obraz. 2 místa pro Vás - sponzory jsou zdarma, malujte s dětmi. SES se finančně podílí na každém programu FUN ART DD min. 20%.

Formát programu: víkend v Praze pro 10 teenagerů z dětských domovů v Praze vč. ubytování a stravy, kde děti malují a účastní se arteterapeutických programů


Místo konání: ateliér zajištěný SES v Praze- spolupracujeme s DDM Klamovka


Cena: 40 000,- Kč
LEKTOR

Ondřej Bárta
Mgr. ONDŘEJ BÁRTA

Lektor vzdělávání dospělých, ředitel nestátní neziskové organizace, projektový manažer, poradce zaměstnanosti, terapeut a arteterapeut. Více než 15 let se věnuje zážitkové pedagogice a zkušenostnímu učení, organizuje a zajišťuje nejrůznější programy a projekty pro Evropskou komisi a Informační kancelář Evropského parlamentu, téměř deset let také řídí projekty financované z Evropských sociálních fondů. Pracuje se znevýhodněnými dětmi, školními skupinami a pedagogy, věnuje se programům s využitím malby a tance.

ADRESA

SES-SEBE-SPOLU

Na Kuthence 826/11
160 00, Praha 6
Česká republika
IČ: 26629691
Ukázat na mapě >>
FACEBOOK
KONTAKT

Mgr. ONDŘEJ BÁRTA

Ředitel
mobil: +420 739 073 178
ondrej@sebespolu.net