PODPORUJEME A POMÁHÁME TĚM,
KTEŘÍ POMÁHAJÍ

TÝMOVÉ VZDĚLÁVÁNÍ

V projektu Rozvoj jsme vytvořili akreditované dlouhodobé vzdělávání pracovníků v ústavní výchově, kterému se věnujeme již řadu let. S celými tými nebo částí zaměstnanců máme připraven ucelený program, který obsahuje jak workshopy a dílny související s každodenní prací a problémy zaměstnanců, tak i aktivity, které mají za cíl dodat novou energii, pečovat o duši i tělo a umožnit účastníkům aktivně relaxovat.

Formát kurzu:2,5 dne, 20 vyučovacích hodin:


1.den 15-21hod, 2.den 9-19hod, 3.den 9-12hod (např.čt-so, 2 noci + 2 dny, plné penze, mimo školu)


Cena týmového kurzu: (2 lektoři, materiál,texty, režie 26 900,- Kč)


V ceně není zahrnuto ubytování a strava účastníků.
PRÁCE S ENERGIÍ A PREVENCE VYHOŘENÍ

Program pro pracovníky nebo klienty zařízení ústavní výchovy, náhradní rodiče a děti nabízí aktivity, hry a relaxační programy. Podle dohody s organizací sestavíme půldenní až dvoudenní program, jehož součástí mohou být týmové a netradiční soutěžní hry, arteterapeutický workshop s výtvarnou činností, tvořivá dílna, taneční terapie, seminář o profesním vyhoření nebo stres managementu apod.

Cena kurzu (12-25 osob), půldenní 7 900,- Kč , celodenní 14 900,- , 2 dny: 28 900,-Kč (1.den 15-21hod, 2.den 9-19hod, 3.den 9-12hod (např.čt-so, 2 noci + 2 dny).


Ceny závisí na počtu účastníků a lektorů, při počtu do 8 osob výrazné slevy.


SEMINÁŘE A WORKSHOPY

Lektoři SEBESPOLU se věnují vzdělávání dospělých od r.2002. Naše tématické semináře umíme přizpůsobit cílové skupině a jejím potřebám, desítky zařízení ÚV v celé ČR rádo poskytne případné reference. Přehled našich tématických seminářů naleznete v naší nabídce firmám.

KOUČINK A SUPERVIZE

Díky našim týmovým i otevřeným kurzům pro vychovatele dětských domovů jsme postupně začali supervizi šířit mezi dětské domovy na našich akcích. Dnes se supervize stává součástí práce většiny zařízení a nabízíme ji také jako dílčí službu. Přesto však supervizi a koučink zařazujeme do výjezdních akcí pro týmy, vedoucí pracovníky (vedení DD a vedoucí rodinných skupin), případně pro další vybrané skupiny dle potřeby (pracovníci OSPOD, řídící pracovníci neziskových organizací apod.)

KONFERENCE

SEBESPOLU se věnuje problematice ústavní výchovy od r. 2007, kdy jsme začali realizovat programy pro teenagery z dětských domovů a uspořádali první odborné vzdělávání pro vychovatele, kterému se věnujeme dodnes. Díky dlouhodobé spolupráci s dětskými domovy jsme se stali účastníky transformačního procesu, podpory náhradní rodinné péče a dopadu těchto změn na dětské domovy. Pro evropské instituce pravidelně realizujeme panelové debaty, workshopy, konference a semináře, jsme schopni kontaktovat odborníky z oboru a připravit celou akci na klíč.

Formát programu: jednodenní odborná konference, 5 odborníků-panel, 25- 50 účastníků (odborná+ laická veřejnost, moderátor, reprezentativní prostor, technika, dokumentace)


Cena: 39 900,- Kč.


ZÁŽITKOVÉ PROGRAMY

Od založení SEBESPOLU v r.2003 se věnujeme dětským programům, pedagogické, psychologické a terapeutické zkušenosti našich členů a pracovníků umožňují pořádat úspěšné pobytové i krátkodobé akce pro děti ze znevýhodněného prostředí. Více o našich zážitkových kurzech naleznete v nabídce programů školám.

NNO KNOW-HOW

Pomáháme školám, dětským domovům, jednotlivcům i skupinám, v ČR i v rámci EU již 11 let od r.2003. Pracujeme nízkorozpočtově, vícezdrojovým financováním, pomocí efektivních metod řízení a evaluace. Rádi se o své zkušenosti podělíme, přizpůsobíme vám obsah semináře o projektovém managementu právě na řízení organizace, více se dozvíte v sekci firmám.

Ukázka projektů SEBESPOLU

FUN ART

zážitkové malování pro klienty i zaměstnance

V roce 2010 jsme udělali velkou zkušenost při letním desetidenním zážitkovém kruzu pro teenagery z dětských domovů. Pobyt zaměřený na volný čas se stal spíše arteterapeutickou komunitou, kde se olejomalba na velký formát stala hlavní náplní programu. Silné emoce z procesu tvorby a vznik působivých děl daly vzniknout svébytnému programu, které SEBESPOLU nabízí dětem z dětských domovů již pravidelně. Zároveň jsme připravili nové programy FUN ART, více se o léčivém malování dozvíte v sekci FUN ART.

Jak to vypadá na kurzu FUN ART?

ADRESA

SES-SEBE-SPOLU

Na Kuthence 826/11
160 00, Praha 6
Česká republika
IČ: 26629691
Ukázat na mapě >>
FACEBOOK
KONTAKT

Mgr. ONDŘEJ BÁRTA

Ředitel
mobil: +420 739 073 178
ondrej@sebespolu.net